• 0

Запуск онлайн-підтримки вчителів Прошколу

Від березня ми готували проєкт онлайн-підтримки вчителів всієї України. І тепер сайт Прошколу готовий до роботи. Це проста і безкоштовна платформа для педагогів з усіх куточків країни, де можна поставити свої професійні питання.

Ми зібрали команду юристів та психотерапевтів, щоб надати швидку консультацію учителям. Це можуть бути питання стосовно посадових обов’язків, замін колег, ремонтів класів, нарахувань заробітної плати, конфліктних ситуацій з учнями або батьками, суперечок з адміністрацією чи колегами або будь-яких правових порушень у школі.

БО «Фонд Максима Степанова» провів декілька ґрунтовних опитувань та зібрав найбільш гарячі теми для педагогів України – це юридична відповідальність батьків за навчання та поведінку їх дітей, проблеми з матеріально-технічною базою шкіл, професійне вигорання та страх незахищеності вчителя від адміністрації або батьківських комітетів. Ми готуємо професійні статті та практичні підказки на ці болючі теми, щоб кожен учитель мав законний та безпечний алгоритм дій і знав, як йому чинити в тій чи іншій проблемній ситуації.

Сайт Прошколу дозволяє поставити своє питання спеціалістам онлайн та отримати відповідь протягом одного-двох днів. Згодом цей термін значно скоротиться до кількох годин. Випадки булінгу, професійного тиску або будь-які порушення можуть підкріплюватися фотографіями чи будь-якими матеріалами, які можна додати до свого повідомлення на сайті.

Тепер учителі можуть отримати підтримку та спитати експертів із права, як їм чинити та де шукати підтримки. Ми хочемо, щоб повага до професії вчителя стала теж частиною освітньої реформи!

Знайомтеся із сайтом тут Прошколу.