Як завершився фестиваль Odessa Classics 2018?

16/06/2018

Odessa Classics — міжнародний фестиваль класичної музики — завершився масштабним Open Air концертом. Цього року до Одеси завітали світові зірки, такі як скрипалі Максим Венгеров, Робі Лакатош та неймовірний Данеіль Хоуп, провідний піаніст Австрії Штефан Владар, найвідоміший бразильсько-швейцарський віолончеліст Антоніо Менезес та кларнетист-віртуоз Дмитро Ашкеназі.

Фестиваль тривав 10 днів і встиг заколисати слухачів концертами сольними виступами, зарядити знаннями на лекційній програмі та здивувати виставками сучасного мистецтва і кінопоказами. Odessa Classics дотримується жорстких європейських стандартів і цього року оголосила програму за півроку до початку фестивалю, саме тому слухачі змогли спланувати свої відпустки та насолодитися якісною музикою.

Головною темою фестивалю став новий погляд на класику: у своїх програмах артисти пропонували несподіваний і сміливий погляд на композиторів-класиків та дивували аудиторію віртуозною технікою. Але для глядачів підготували і особливу програму нової української та європейської музики, яку можна було почути по вечорах після основної програми. БО «Фонд Максима Степанова» став головним партнером та спонсором фестивалю, ми зробили все можливе, щоб зірки світового рівня могли приїхати до України, а наші слухачі — долучитися до перлин сучасної класики.

З 1 по 10 червня 2018 року в Одесі тривали концерти, майстер-класи, дискусії та вирувало музичне життя. Завершився фестиваль машстабним Open Air концертом на Потьомкінських сходах просто в центрі міста. Для слухачів влаштували світлове шоу, а акомпонував святу Берлінський Камерний оркестр. Засновник фонду Максим Степанов відвідав закриття фестивалю. І зазначив, що дуже пишається бути частиною цього фестивалю.

«Я дуже радий, що мені випала чудова доля допомагати Олексію Ботвінову привозити до Одеси зірок світової музичної сцени. Я дуже пишаюсь, тим що Odessa Classics проходить саме в Одеській області» — підкреслив пан Степанов. Детальніше — дивіться виступ Максима Степанова.