Свято Миколая для дітей з АТО

19/12/2018

Де живе Святий Миколай? Ми не знаємо, чи він має перевантажений графік, але завітати до нас він знайшов час. Благодійна організація «Фонд Максима Степанова» влаштувала святкові вистави для дітлахів, яким дива потрібні найбільше.

Малюки з аутичним розладом, діти з ДЦП та на візочках, маленькі мешканці дитячих будинків та ті, хто позбавлений батьківської опіки – всі ці карапузи спраглі максимальної уваги та любові. Саме тому для них ми влаштували одразу три новорічні шоу в Києві — і про це ви можете прочитати в новині Новорічні благодійні заходи

А от для дітей, яких змусили покинути домівки, для малюків, які пережили страшну історію АТО, ми влаштували в Одесі особливе свято — «Чудеса Святого Миколая». Фонд попіклувався, щоб всі дітлахи могли доїхати до Одеси та отримати свою порцію вражень та подарунків. Казкове шоу, артисти, аніматори та звісно — Миколай — створили фантастичну атмосферу свята і дива.

Саме 19 грудня в Одеському національному театрі опери та балету зібралася повна зала маленьких глядачів. Щоб торкнутися свята, пережити його та випустити свої мрії. Організувати свято допомагали Одеська ОДА, Одеська Єпархія та Одеська Обласна Рада

Миру, яка саме святкувала своє 50-річчя.

Максим Степанов — голова Одеської ОДА та засновник фонду наголосив, що: «Ми прагнемо зробити все можливе, щоб ці дітки розвивалися, вірили у майбутнє і пов’язували його з Україною. І звичайно хочеться, щоб у передноворічні дні вони відчували особливу турботу».