ODESSA CLASSICS

Cвято звуку та якісної музики, масштабна подія в ритмі класики та кращих традиціях віртуозних виконавців. Фестиваль щороку проходить в Одесі та збирає на своїй сцені зірок сучасної класичної музики.

І звісно, в рамках фестивалю проходять конкурси молодих талантів — наприклад, Всеукраїнський конкурс молодих піаністів ім. Серафими Могилевської. 

Уже 5 років поспіль у червні до Україні приїжджають відомі виконавці, оркестри та ансамблі, такі як Цюрихський камерний оркестр (Zürcher Kammerorchester) чи Деніел Хоуп. Ті, кого зазвичай можна почути на сценах Відня, Цюріха, Мілана чи Нью-Йорка, виконуютьдля українського слухача свої фірмові твори та нові програми.

Щороку Одеса перетворюється на масштабну сцену для зіркових музикантів та елітарних творів, які пишуть сучасну культурну історію. Президент фестивалю Олексій Ботвінов наголошує, що це наймасштабніша подія такого рівня в Україні і мета фестивалю не лише вписати Україну в світову музичну традицію, а й дати можливість слухачам почути дійсно елітарні твори, виконавців та розвивати свій смак.

Окрім концертів та виступів фестиваль пропонує:

  • Насичену лекційну програму від топових музикознавців, критиків, істориків та композиторів. Щоб підкріпити естетичні враження знанням та глибоким розумінням музики і сучасних тенденцій.
  • Воркшопи та дискусії з тими, хто задає ритм та моду в світі музики.
  • Виставки мистецтва та відеопокази, які доповнюють концертну програму.

Цього року фестиваль триватиме 9 днів і завершиться грандіозним Open Air концертом. А щоб розбавити музичну програму, організатори влаштовують дві виставки сучасного мистецтва та покази фільмів.

Фонд Максима Степанова охоче підтримує фестиваль, щоб Україна могла почути зіркових виконавців, щоб музиканти могли переймати досвід та вести діалог. Уже три роки поспіль, ми активно спряємо програмі Odessa Classics та втілюємо в життя найсміливіші ідеї і плани.

Знайомтеся з детальною програмою фестивалю на Facebook і слухайте кращу світову класику!