Міжнародний музичний фестиваль класичної музики, який щороку проходить в Одесі.

Фонд уже 3 роки поспіль підтримує фестиваль та є генеральним партнером окремих подій — Open Air та Всеукраїнського конкурсу молодих піаністів ім. Серафими Могилевської.

150 музикантів із різних країн та 20 000 глядачів

Odessa Classics — музичний фестиваль європейського рівня, який збирає на одній сцені зірок сучасності. Мета масштабного фестивалю: познайомити українського слухача з елітарним мистецтвом та кращими виконавцями. За 5 років на сценах фестивалю зіграло понад 20 віртуозів світового масштабу — такі, як скрипаль Даніель Хоуп, віолончелістка Цзін Чжао, віолончеліст Міша Майський або скрипаль Робі Лакатош.

OPEN AIR  — це щорічний концерт на Потьомкінських сходах Одеси. Подія для всіх мешканців та гостей міста. На одній сцені грають культові оркести та ансамблі — такі як Цюрихський камерний оркестр, запрошені зірки та переможці конкурсу молодих піаністів. Для програми готують спеціальні номери, аранжування та нові прочитання класичних творів. Понад 10 000 глядачів відвідали концерт 2019 року.

Конкурс піаністів — особлива подія фестивалю. По-перше, це єдиний в Україні конкурс такого масштабу. Спеціально для нього збирається міжнародне журі, яке рідко можна зустріти на інших подіях України. По-друге, переможець конкурсу має отримує змогу виступити на Open Air концерті — разом із зірками світового значення. Участь в конкурсі 2019 року взяли понад 30 дітей з різних міст країни.

Детальніше про фестиваль — на сторінці Facebook.