Новорічні благодійні заходи для дітей

25/12/2018

Дітям потрібне свято! БО «Фонд Максима Степанова» підготував для малюків особливі дві події: яскраве новорічне шоу «Гра почалася» та Свято Миколая. Трохи дива, атмосфера очікування та подарунки — це були чотири насичених дні, в яких головним критерієм успіху були дитячі посмішки та оплески. Яким же був сценарій цих свят?

По-перше, світлове шоу «Гра почалась», яке відвідали 956 дітлахів із соціально незахищених категорій з Київської області. Вистави відбулися 18 грудня, 5 і 6 січня — і це дійсно був повний аншлаг. Історія про комп’ютерний різдвяний квест змусила дітлахів тамувати погляд та з азартом ловити кожен рух артистів. У театралізованому шоу головну роль грали лазерні спецефекти, неонові та світлодіодні костюми та запальні музичні номери.

 

Діти зустрілися з героями, які могли бути їх однолітками, а історія стосувалася абсолютно кожного – адже напередодні Різдва всі ми очікуємо дива та віримо в неймовірні перипетії. Звісно, не обійшлося без подарунків. Усі дітлахи отримали святкові пакунки від Миколая одразу після вистави.

 

А поки дітлахи Київщини спостерігали за шоу, в Одесі готували Свято Миколая. І вже 19 грудня в Одеському національному театрі опери та балету відбулася благодійна історія «Чудеса Святого Миколая». Спеціально для дітей-сиріт і дітей, які переїхали з зони АТО до Одещини, ми зібрали ельфів, Миколая та жменю див, щоб запалити новорічний настрій. Це був уже п’ятий ювілейний проект на честь Святого Миколая, який пройшов в рамках святкування 50-ти річчя Одеської обласної ради миру. Усі малюки отримали не лише яскраві емоції, а й подарунки, щоб свята мали свій смак та дотик.

 

Максим Степанов вкотре звернув увагу на те, що дітлахи мають попри всі негаразди вірити в дива та сміливо мріяти: «Ці діти, на жаль, уже знають, що таке війна. Але наше завдання — якомога довше зберегти для них дитинство…». Як це було – дивіться на короткому відео. А ми дякуємо нашим друзям та партнерам Bright Events Agency і Спілка багатодітних родин “Берегиня” за ці казкові дитячі свята.

 

https://www.facebook.com/63dcc0a9-a32e-455b-9058-23a8c54645d4