МАКСИМ СТЕПАНОВ

Знайомтеся із засновником фонду

Засновник нашого фонду — екс-голова Одеської ОДА. Максим Степанов постійно наголошує, що освіта та культура — головні ресурси для розвитку сильної спільноти та країни. Він один із небагатьох чиновників, які охоче спілкуються з пресою та чітко заявляють про свої громадянські позиції. Як чоловік, що має дружину та двох дітей, Максим Степанов звертає увагу на проблему дітей із соціально незахищених категорій та тих, хто потребує особливої опіки і уваги. Адже майбутню історію країни та нації писатимуть саме ці малюки.Саме тому він створив «Фонд Максима Степанова», який сьогодні підтримує культурні проекти, надає психологічну та юридичну допомогу вчителям і сприяє сучасній освіті:

«Наша мета — підтримати в дітях запал до навчання, дати їм всі інструменти та можливості стати кращими та досягти максимальних результатів. Дозволити їм проживати своє диниство вповні та мати вибір кращого майбутнього».

Максим Степанов підтримує:

Сам Максим Степанов вдало поєднує адміністративну роботу та благодійну діяльність, встигає підтримати одеських спортсменів та вчителів, створювати нові освітні проекти. За плечима пана Максима дві вищі освіти — медична та економічна. Він експерт з міжнародної економіки та управління. За час своєї кар’єри встиг попрацювати з масштабними бізнесами та державними проектами, на пост голови Одеської ОДА вийшов у січні 2017 року і залишив заради цього роботу в ДП «Поліграфкомбінат “Україна”».  Зараз, як зазначає сам пан Максим, він нарешті може застосувати свій досвід на користь суспільства та області, дійсно змінювати щось на краще.

Сторінка Максима Степанова на  Facebook.