Майбутнє Олімпійське золото

11/09/2018

Одесит Олександр Гордієнко — молодий дзюдоїст та надія України на олімпійське золото. Його не зупиняють, ані травми, ані виклики. Минулого року Олександр став бронзовим призером Чемпіонату Європи і сподівається потрапити до олімпійської збірної 2019 року. 

Це той самий приклад, коли почати ніколи не запізно — Олександр серйозно зайнявся дзюдо у 19 років і вже за рік ставбронзовим призером молодіжного Чемпіонату України. За його плечима титули заслуженого майстра спорту України, триразового чемпіона України, призера етапів Кубку світу з дзюдо. Він займається не лише дзюдо, а й випробовує себе в самбо, сумо та боротьбі на поясах. Попри все це, Олександр встиг закінчити Одеську юридичну академію, сатати кандидатом юридичних наук та отримати від президента орден Данила Галицького. 

Новий 2019 рік стане викликом для Олександра, адже в його планах — здобути олімпійську ліцензію. Минулого року на Чемпіонаті світу спортсмен отримав травму і в цей непростий період БО «Фонд Максима Степанова» підтримай Олександра. Зараз він активно готується до участі в Олімпіаді 2020 у Токіо. І ми максимально допомагаємо обласному дитячому оздоровчо-спортивний клуб «Олімпійські надії», на базі якого тренується Олександр Гордієнко.

«Я постійно відчуваю підтримку з боку Максима Володимировича. Його взагалі вистачає на все: і дітям допомагає, і спортсменам. Дуже вдячний йому» — Олександр Гордієнко. Упевнені, що попереду талановитого спортсмена ще чекають головні нагороди!