Ланцюг єднання зібрав понад 1800 учасників

25/08/2018

Триматися за руки як один — такою бачить Україну Вишиванковий фестиваль. Уже вкотре БО «Фонд Максима Степанова» підтримує акцію «Ланцюг єднання». І цього року на 10-річчі фестивалю, Ланцюг об’єднав понад 1500 учасників.

Історія про єдність та спільну мету, про пошану до культури та пращурів, про віру в майбутнє та сильну мету — цього року Приморський бульвар перетворився на кольоровий живий ланцюг з одеситів. В день свята Незалежності України 24 серпня 2018 року свої руки сплели 1875 учасників у яскравих вишиванках. 

Максим Степанов — голова Одеської ОДА та засоновник  БО «Фонд Максима Степанова» теж приєднався до акції і разом з усіма став до живого ланцюга. Він простирався від пам’ятника Дюку де Рішельє вниз і вгору по Потьомкінських сходах, аж до пам’ятника графу Воронцову по Приморському бульвару.

Участь в акції може взяти будь-хто і єдиною вимогою є святкова вишиванка, як свідчення спільної мети, ідеї та запалу бути в моменті разом з усією країною.

За словами організаторів, вони підготували 5 тисяч реєстраційних бейджів та сподівалися на новий рекорд учасників. І цілком імовірно, що вже наступного року до ланцюга приєднається ще більше українців. Адже наймасштабніший ланцюг одесити утворили 2016 року: тоді за руки трималися 3351 учасник. Чекаємо нового року та нових рекордів, єдності бути — час триматися за руки!