Конкурс молодих піаністів Odessa Classics

27/05/2019

Odessa Classics — це фестиваль, який збирає самі вершки класичної музики та світових сцен.Однак не віртуозами єдиними: вже два роки поспіль в рамках фестивалю живе конкурс наймолодших талантів.Всеукраїнський конкурс молодих піаністів імені Серафими Могилевської став частиною масштабного фестивалю.

Цього року участь у конкурсі візьмуть 30 учасників із 11 областей України. А переможець зіграє на масштабному Open Air концерті, який стане завершенням фестивалю Odessa Classics.

Конкурс зовсім не випадково присвятили Серафимі Могилевській – неймовірному педагогу та піаністці, яка виховала цілу плеяду українських виконавців. Серафима Могилевська навіть у 93 роки продовжувала навчати безкоштовно молодих піаністів та шліфувати свою методику викладання. Саме тому конкурс має на меті відкрити й підтримати нові таланти, дати їм голос та звучання, щоб вони могли заявити про себе на міжнародній сцені. Це данина традиціям української школи фортепіано та міцна підтримка музичної професійної освіти.

Фонд Максим Степанова став меценатом конкурсу та надає повну підтримку організації, щоб молоді українські піаністи могли гучно заявити про себе та знайти своє місце на сучасній сцені.

Участь у конкурсі безкоштовна, а всі виступи відбуваються публічно у форматі камерного концерту.

Детальніше про умови участі та дати виступів читайте на сторінці конкурсу. І зустрінемося на фестивалі Odessa Classics!