Концерт для 30 000 вчителів

08/10/2018

Якщо святкувати, то з музикою! До свята Дня вчителя ми влаштували масштабний концерт, на який зібралося 30 000 педагогів з усієї Одеської області.

Вчителям необхідні емоції та враження, одна з найскладніших професій сьогодні потребує надзусиль та витримки. Тому ми не довго думали, як влаштувати грандіозне свято для всіх педагогів — із міст, сіл та селищ. І вже 5 жовтня 2018 року до Одеси приїхали майже 30 000 педагогів із усіх куточків області. Спеціально для цього ми підготували автобуси та водіїв, декотрі з яких проїхали 300 кілометрів, щоб свято відбулося. Усі вчителі отримали іменні запрошення та прибули з абсолютно різних шкіл області.

Концерт пройшов на стадіоні «Чорноморець» і, за словами ЗМІ, востаннє таку кількість глядачів бачили лише на гастролях«Океану Ельзи». Для представників освіти заспівали україньські зірки естради. А головною подією музичного шоу став виступ Олега Винника. Ця подія стала знаковою, адже об’єднала вчителів абсолютно різних поколінь, на стадіоні була вщент заповнена фан-зона, а глядачі постійно залишали трибуни, щоб віддатися танцям та відчути вібрацію сцени.

Концерт завершився під спів натовпу, селфі та радісні вигуки. «Та ви що, такий подарунок нам зробили! Ми і не мріяли навіть. Із задоволенням приїхали», — поділилася вчитель біології Ірина Іванівна з Білгород-Дністровського району.