• 0

Голова фонду Юлія Бровінська у топ-50 «Нових лідерів»

«Нові лідери» – національний телепроект, у якому за перемогу змагаються ті, хто прагне змін. Усі учасники буквально інвестують в майбутнє країни і впевнено втілюють свої проекти соціального і громадського характеру.

Юлія Бровінська – голова БО «Фонд Максима Степанова» – подала свою заявку на участь у телепроекті. І вже потрапила в топ-50. Вона представила свою програму онлайн-підтримки вчителів усієї України. Щоб кожен педагог міг отримати безкоштовну, професійну та вчасну юридичну або психологічну консультацію. 

Адже сьогодні в центрі освітньої реформи – дитина з її потребами і запитами. І вчителі досі лишаються осторонь. Але саме вони впливають на розвиток наших дітей, на їх знання, мотивацію, емоційний стан та бажання вчитися взагалі. Саме тому повернути повагу до професії вчителя, навчити відстоювати свої права, дати захист та підтримку вкрай важливо – як для самих педагогів, так і задля комфортного навчання самих дітей.

Саме тому народився проект Pro.Школу, з яким Юлія Бровінська і бере участь в «Нових лідерах». Сайт Pro.Школу вже почав свою роботу і кожен учитель може залишити своє питання та отримати на нього відповідь від спеціалістів у режимі онлайн.

Поруч із талановитими колегами їй доведеться змагатися за перемогу та нагороду в 1 мільйон гривень, який вона зможе інвестувати в розвиток Pro.Школу. Попереду ще один етап голосування та відбір 8 учасників, які візьмуть участь у прямих ефірах. Ми віримо в ідею Юлії та її перемогу і бажаємо, щоб зміни в освіті та ставленні до учителів почалися вже сьогодні!