BE SMART

Be Smart — перший та єдиний в Україні безкоштовний сервіс онлайн-підготовки до ЗНО

Тут можна знайти повний перелік курсів, тестів та завдань, пояснення до відповідей та відеорозбори пробних ЗНО. Необхідно лише зареєструватися, а далі — обрати предмет і почати готуватися

Середня оцінка тих, хто скористався Be Smart зростає на 20 балів — перевірено попередніми роками тестувань!

На сайті чекають:

  • Онлайн-курси з математики, фізики, історії України, хімії, біології, географії, української мови й англійської
  • Понад 2000 тестів та відеолекцій
  • Відеорозбори пробних ЗНО з детальним коментарем учителів
  • Минулорічні тести ЗНО та актуальні програми від МОН на рік
  • Матеріали та навчальні модулі, щоб закріпити знання та натренувати мозок.

Усі матеріали у форматі масового вільного доступу: реєструйся та вчись — абсолютно безкоштовно! Ми зібрали експертів з тестування, вчителів-методистів, викладачів та фахових спеціалістів, щоб дати максимум можливостей підготуватися до будь-яких питань на тестуванні. Якщо немає можливості займатися з репетитором, відвідувати офлайн-курси чи витрачати на це кошти, Be Smart пропонує готуватися легко та онлайн!

Сайт та проект розробили з ініціативи Одеської ОДА Максима Степанова, нашу ідею підтримали МОН України та Український центр оцінювання якості освіти. Ми постійно вдосконалюємо базу курсів та слідкуємо за всіма новинками освіти й тестування, щоб кожен випускник і школяр України мав змогу успішно скласти ЗНО.

Усі новини шукайте на сторінці Facebook,а ще краще — реєструйтеся та готуйтеся до ЗНО без проблем!

Be Profi — безкоштовні екскурсії для підлітків у топові компанії країни: телеканали, редакції, IT-офіси, лабораторії.

Щоб обрати майбутню професію, познайомитися з її кухнею та дізнатися, чого ти хочеш насправді. Ми створили цей проєкт для всіх випускників країни, аби дітлахи могли буквально торкнутися роботи мрії та далі обирати виш, який наблизить їх до неї.

Щомісяця ми відправляємося на нову екскурсію та проводимо годину в самому епіцентрі справ, проєктів та буднів спеціалістів різних галузей. Усі деталі – на сторінці Be Smart.